Lucy Jasmine Reves
Welkom op
Pokémon Journey!

Heb je altijd al een Pokémon trainer, coördinator of breeder willen zijn? Of bewandel jij liever het gevaarlijke pad van een Team Rocket Grunt? Samen met andere leden schrijf jij het verhaal van jouw geheel eigen personage. Doorkruis regio's, vang je favoriete Pokémon en maak nieuwe vrienden onderweg. Laat het avontuur beginnen!
WELCOME, GUEST!
PLEASE Login OR Register.

Deel
 

 Lucy Jasmine Reves

Vorige onderwerp Volgende onderwerp Ga naar beneden 
AuteurBericht
Lucy Reves
Member
Lucy Reves
Punten : 162
Gender : Female ♀
Age : 14 years
Type : Coördinator
Icon : Mudkip
https://pokemon-journey.actieforum.com/t203-lucy-jasmine-reves https://pokemon-journey.actieforum.com/t214-lucy-s-pokedex

Lucy Jasmine Reves Empty
BerichtOnderwerp: Lucy Jasmine Reves   Lucy Jasmine Reves Emptydo jul 31, 2014 7:07 pm

♬ Lucy Reves ♬

Notes: Doneee~
Tag: No one
Words: 723



merci

♬ General ♬
Full name: Lucy Jasmine Reves
Name: Lucy Reves
Nicknames: Lulu & Torch
Gender: Female
Age: 14 years
Birthday: 16-07-2000
Birth town: Jubilife city
Type: Coördinator
Parents: Logan Reves & Emily Reves
Siblings: Sue Reves
Home town: Lumiose city
Home region: Kalos
Sexuality: Hetro
Pokédex: ~ Klik hier ~

♬ Inside ♬
Likes: Zingen ~ Gitaar ~ Schoonheid ~ Humor
Dislikes: Insecten ~ Vuil ~ Te serieuze mensen ~ Stil zijn
Personality: Lucy is een erg open meisje. Ze is zeker niet verlegen, en kan dus soms wel eens wat brutaal overkomen. Vriendelijkheid en vrolijkheid zijn bij haar heel belangrijk. Ze houd van eerlijkheid en oprechtheid en heeft het ook snel door als mensen dat niet zijn. Lucy is erg snel afgeleid door van alles en kan zich soms moeilijk consenteren. Ze heeft een hekel aan insect pokémon en is ook een beetje bang voor deze. Als ze die ziet probeert ze zich echter wel groot te houden, dat lukt alleen niet altijd. Lucy heeft het niet snel warm en houd dus ook van een beetje hitte. Waar ze wel snel last van heeft is kou. Ze kan zich helemaal verliezen in muziek en als ze dat is krijg je haar niet makkelijk meer terug.

♬ Outside ♬
Length: 1.70m
Weigth: 50kg
Build: Slank, vrouwelijk.
Hair style: Stijl
Hair length: Tot aan haar schouders met twee plukken die wat langer zijn dan de rest.
Hair color: Lucy's haar heeft een roze/rode kleur die moeilijk te beschrijven is en niet vaak voorkomt.
Eye color: Donker rood
Clothes: Haar kleding bestaat uit een wit hemdje, met een zwart rokje tot midden haar bovenbeen en witte sneakers.
Contest clothes: Tijdens contests draagt ze een strak witte jurk tot midden haar boven been. Met een transparant sluier-achtig stuk aan de achterkant vanaf de heupen tot de kienholtes. Daar onder draagt ze witte hakken.
Overall: Vriendelijk gezicht met roodroze haar en donker rode ogen. Normale lengte met een vrouwelijk slank figuur. Simpele meisjesachtige kleding en een simpel jurkje voor de contests.
Extra: Lucy heeft een klein zilveren kettinkje met twee achtste noten aan elkaar er aan. Op de bolletjes van de noten zitten kleine robijntjes.

♬ History ♬
0-5: Als klein kind had Lucy een heel normaal leven. Samen met haar zusje woonde ze bij haar ouders. Dit waren vulpix fokkers, een van de beste uit heel Sinnoh. Ze ontdekte ook al jong dat ze muzikaal talent had. Daar door ging ze op zangles en gitaarles.
5-10: Het was redelijk gewoon dat Lucy naar de trainersschool ging. Deze was redelijk dichtbij waar ze woonde, en een leuke ervaring. Op de trainersschool maakte ze veel vrienden en bijna iedereen mocht haar.
11: Op haar elfde verjaardag zou ze eigenlijk mogen beginnen met haar reis. Lucy had echter andere plannen, ze ging wel op reis maar anders dan normaal. Zonder pokémon vertrok ze op haar reis door Sinnoh. Haar doel was om naar zo veel mogelijk contests te gaan en gym gevechten. Op die manier kon ze kijken hoe andere het deden en haar keuze maken.
12-13: Na een jaar rondtrekken had ze haar keuze gemaakt. Vlak voordat ze haar partner pokémon wilde gaan ophalen vroeg haar oude lerares van de trainersschool of zij niet les wilde geven. Hier hoefde ze niet lang over na te denken, haar reis kon wel wachten. Ook vormde ze met een aantal andere kinderen een bandje. Lucy was leadzangeres en gitarist van 'The fire fields'. Het bandje bleef klein maar was wel bekend onder de mensen uit hun stad.
14: Ze wist al even dat ze binnenkort naar Kalos zouden verhuizen, dus had ze al afscheid genomen van al haar vrienden en leerlingen. Drie dagen na haar veertiende verjaardag verhuisde ze naar de rand van Lumiose city. Aangezien ze toch geen mensen meer kende besloot ze maar nu op reis te gaan. ~Hier leven we nu~

_________________
In the end we're all going to end up in ashes...
Lucy Jasmine Reves 2zgxelz
So burn as bright as you can for as long as it takes


Laatst aangepast door Lucy Reves op za aug 02, 2014 5:21 pm; in totaal 3 keer bewerkt
Terug naar boven Ga naar beneden
Cecil Walker
Member
Cecil Walker
Punten : 402
Gender : Male ♂
Age : 13 years old
Type : Trainer
Regions : Kalos
Icon : Mudkip
https://pokemon-journey.actieforum.com/t28-cecil-scott-walker https://pokemon-journey.actieforum.com/t59-cecil-s-pokedex

Lucy Jasmine Reves Empty
BerichtOnderwerp: Re: Lucy Jasmine Reves   Lucy Jasmine Reves Emptyvr aug 01, 2014 6:34 pm




Accepted
Welcome to the world of Pokémon!


_________________
Lucy Jasmine Reves Gnb3CoK
Only Half A King
Terug naar boven Ga naar beneden
 
Lucy Jasmine Reves
Vorige onderwerp Volgende onderwerp Terug naar boven 
Pagina 1 van 1

Permissies van dit forum:Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum
Pokémon Journey :: ► CREATE NEW FILE :: Character creation :: Coordinators-
Ga naar: